Runes of Mystery Türkiye

Runes of Mystery Türkiye Giriş Yap.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Runes of Mystery Türkiye'ye hoş geldiniz. Online oynamak ve Taborea dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için kayıt olun.

Kayıt Ol

Haberler

Runes of Mystery Oyun Kuralları hk.

Selamlar sevgili oyuncularımız! Bir süredir oyun içinde yaşanan tatsız sorunlardan haberdarız. Ve bazı oyuncularımızdan gelen yoğun talepler üzerine bu konu hakkında ufak bir açıklama yapmak istiyoruz.


Genel yönetim olarak alınan kararlar ile:


1) Oyun içerisinde hile, bot tarzı uygulamalar kesinlikle yasaktır. Bunun açıklamasını zaten yapmaya gerek yok ama biz yinede altını çizerek vurguluyoruz.


2) Oyun içinde diğer oyuncuları etkileyecek şekilde makro (mouse makroları dahil), script ve diğer tüm 3. parti yazılımları kullanmak bugünden itibaren yasaklanmıştır.


Hile, küfür ve şüpheli davranış bildirimleri:


1) Oyuncularımız oyun içerisindeyken bahsedilen bildirimler ve diğer tüm konularda şüphelendikleri oyuncuları kanıt niteliğinde bir ekran görüntüsü, video ile beraber supports.runesofmystery.com adresimizde bulunan destek sistemimizden bize bildirebilirler.


Geçtiğimiz günlerde yaşanan olaylarla ilgili konuşmak gerekirse: online oyunlarda ve diğer tüm oyunlarda Mouse ve destekli yazılımları hiç bir şekilde hile olarak sayılmaz. Herhangi bir yasakta şimdiye kadar sunucumuzda olmadı. Bu tarihten itibaren bu tarz tüm uygulamalar sunucumuzda kalıcı olarak yasaklanmıştır. Bunun sebebi ise oyun içinde bulunan oyuncularımızdan gelen rahatsızlık bildirimleridir.


Bu tarz uygulamaları kullanan oyuncular ilk etapta uyarı cezası alacak ve hala bu davranışlara devam etmeleri durumunda oyundan uzaklaştırma cezalarıyla ilave cezalar alacaklardır.


Bu duruma ılımlı bir şekilde yaklaşacağınızı umuyoruz, anlayış göstereceğinizden bir kuşkumuz yok. Tüm oyuncularımıza iyi oyunlar!


Runes of Mystery Yönetimi

Arşiv için tıkla »